Kontakty

Ředitelství společnosti, sídlo firmy

 

Signal Projekt s.r.o.

Vídeňská 55
639 00 Brno

IČO: 25 52 54 41   DIČ: CZ 25 52 54 41 

ID datové schránky: swz2av2

Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku vedeného Krajským soudem

v Brně, oddíl C, vložka 29887

 

Mapa Signal Projekt Brno - Vídeňská.

 

Ředitel společnosti
Ing. Milan Ptáček
telefon: 543 214 868
email: ptacek@signalprojekt.cz

Ředitel vzdělávacího institutu 
Ing. Zdeněk Trnka
telefon: 515 917 689
email: trnka@signalprojekt.cz

Asistentka ředitele
Jana Tvrdoňová
telefon: 543 233 962 
email: tvrdonova@signalprojekt.cz

Administrativní pracovnice
Iveta Havlíčková
telefon: 515 917 689
email: havlickova@signalprojekt.cz

Specialista obchodní činnosti
Alice Pokorná
telefon: 515 917 665
email: 
pokorna@signalprojekt.cz

 

 

Vzdělávací středisko

Křižíkova 32
612 00 Brno - Královo Pole

 

Lektor, projektant
Jan Spáčil 
telefon: 545 240 617
email: spacil@signalprojekt.cz

 

Projektová pracoviště

Brno - sdělovací a zabezpečovací oddělení

Vídeňská 55
639 00 Brno

Mapa Signal Projekt Brno - Vídeňská.

Vedoucí zabezpečovacího oddělení, projektant 
Ing. Milan Lukášek
telefon: 545 240 564
email: lukasek@signalprojekt.cz

Projektant
Mgr. Petr Vorel
telefon: 545 240 560
email: vorel@signalprojekt.cz

Projektant
Ivo Jabůrek
telefon: 515 917 688
email: jaburek@signalprojekt.cz

Projektant
Ing. Tomáš Juřík
telefon: 515 917 688 
email: jurik@signalprojekt.cz 

Projektant elektro
Bc. Rudolf Morawitz 
telefon: 515 917 665
email: morawitz@signalprojekt.cz


 

Vedoucí sdělovacího oddělení, projektant
Bc. Jaroslav Machain
telefon: 515 917 665
email: machain@signalprojekt.cz

Projektant
Bc. Jakub Kalina
telefon: 545 240 617
email: kalina@signalprojekt.cz

 

 

Olomouc - zabezpečovací oddělení

Sladkovského 2 
772 00 Olomouc     

Mapa Signal Projekt Olomouc.

 

Vedoucí oddělení, projektant
Radim Křenek  
telefon: 585 153 034 
email: krenek@ocm.signalprojekt.cz

Projektant
Ing. Václav Švásta 
telefon: 585 153 032 
email: svasta@ocm.signalprojekt.cz

Projektant
Ing. Stanislav Kryl 
telefon: 585 153 038 
email: kryl@ocm.signalprojekt.cz

Projektant
Ing. Miroslav Švorčík 
telefon: 585 153 039 
email: svorcik@ocm.signalprojekt.cz

Projektant, představitel vedení pro IMS 
Pavel Pospíšil, DiS.
telefon: 585 153 033 
email: pospisil@ocm.signalprojekt.cz

Projektant 
Jaroslav Krupa 

telefon: 724 228 585
email: krupa@ova.signalprojekt.cz

Projektant 
Ing. Břetislav Otruba 

telefon: 585 153 028
email: otruba@signalprojekt.cz
 

Vedoucí oddělení inženýrské činnosti 
Jana Mikulová 

telefon: 585 153 035
email: mikulova@signalprojekt.cz
 

Specialista v oblasti životního prostředí
Mgr. Michaela Vallová

telefon: 585 153 035
email: vallova@signalprojekt.cz

 

Vedoucí oddělení elektro, projektant
Ing. Marek Vývoda

telefon: 585 153 024
email: vyvoda@signalprojekt.cz

 

Ostrava - zabezpečovací oddělení

28. října 165 
709 00 Ostrava

Mapa Signal Projekt Ostrava.

 

Vedoucí oddělení, projektant
Lubomír Tůma 
email: tuma@ova.signalprojekt.cz 

Projektant
Jaromír Kielor
email: kielor@ova.signalprojekt.cz

Projektant
Martin Navrátil
email: navratil@ova.signalprojekt.cz

 

Ostrava - sdělovací oddělení

28. října 165 
709 00 Ostrava     


Vedoucí oddělení, projektant
Ing. Pavel Gajdečka 
email: gajdecka@ova.signalprojekt.cz

Projektant
Ing. Antonín Pieter 
email: pieter@ova.signalprojekt.cz 

Projektant
Ing. Helena Havlenová 
email: havlenova@signalprojekt.cz

 

Hradec Králové - sdělovací a zabezpečovací oddělení

Kydlinovská 1300
500 02 Hradec Králové

Mapa Signal Projekt Hradec Králové.

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Ostrava - sděl. + zab. oddělení

28. října 165 
709 00 Ostrava     


Vedoucí pracoviště, projektant
Mgr. Radek Böhm 
email: bohm@signalprojekt.cz

Hlavní stránka | O nás | Projektování | Vzdělávání | Ke stažení | Politika managementu | Intranet | Interní dokumenty | Kontakty | Fotogalerie